Blog

Fehmi Abacı..
“Bir Seferihisar Aşığı”

FEHMI ABACI

Site sahibi FEHMİ ABACI kimdir? Aşağıda kendisi ile yapılan bir röportajı okuyacaksınız.

“Seferihisar, yani “sakin şehir” gerçekten de diğer tatil yerleri gibi çok hızlı bir hayata tanık olmamaktadır..

Buna paralel olarak da, toplu ulaşım araçlarının “vızır, vızır” işlediğini söylemek pek de mümkün değildir..

Burada bu hizmeti genellikle minibüsler vermekte olup zaman zaman yetersiz kalmaktadır bunlar.. veya saatler uymamaktadır..

İşte bilhassa bu noktada “TAKSİ” devreye girmekte ve birçok yer de merkeze oldukça yakın olduğundan insanlar bütçelerini sarsmayacak şekilde gidecekleri yere taksi ile ulaşabilmektedirler..

Seferihisar’da taksi hizmeti veren en eski taksi sahiplerinden Fehmi ABACI ile bu konuda küçük bir söyleşimizi burada yayınlamak istedik..

Fehmi Bey, ne kadar süredir Seferihisar’da taksicilik hizmeti veriyorsunuz?

FEHMİ ABACI: 1987 yılından beri bu burada bu hizmeti sunuyorum

EDİTÖR: Kaç adet vasıta ile hizmet ediyorsunuz?

FEHMİ ABACI: Bizzat kendi kullandığım dahil 4 adet vasıta ile hizmet ediyoruz.

EDİTÖR: Müşteriler, taksi hizmeti alırken neye dikkat etmeli?

FEHMİ ABACI: Müşterinin güvenliği bizim için gerçekten de çok önemli. Ayrıca, buranın yerlisi ve deneyimli şoför olduğunda çevreyi de daha iyi tanıyacak ve müşteriye gerektiğinde Seferihisar ve buradaki yaşam, gidilecek yerler vesaire hakkında bilgi aktarabilecektir. Ben de çevreyi ve buradaki yaşam ve esnaf vesaireyi gayet iyi tanıdığımdan müşteri ile her zaman bu bilgileri paylaşmaya çalışırım.

EDİTÖR: Seferihisar’da taksilerin fonksiyonu çok mu sizce?

FEHMİ ABACI: Evet aynen öyle. Burada taksiler önemli iş görüyor. Zira otobüs nerdeyse yok. Minibüsler yetersiz kalabiliyor. Bu açığı fiyatlar da oldukça uygun olduğundan çoğu zaman taksiler karşılıyor.

EDİTÖR: Müşterilere buradan vermek istediğiniz bir mesaj olabilir mi acaba?

FEHMİ ABACI: Tabii var.. Sitenizin Seferihisar’ ile ilgili olarak vermekte olduğu tanıtım hizmetine ben de bir katkıda bulunmak isterim doğrusu.. Şöyle ki; Sitenizden bizi duyduğunu söyleyen müşterilerime yüzde yirmi iskonto yapmak isterim…

EDİTÖR: Çok teşekkür ederiz Fehmi Bey ve Hayırlı işler dileriz..

FEHMİ ABACI: Ben de teşekkür ederim bu fırsatı verdiğiniz için”

Fehmi Abacı..
“Bir Seferihisar Aşığı”
” üzerine 2 yorum

  1. Fehmi Bey’in vasıtalarıyla ve bizzat kendisiyle birçok yerlere gittik.. Gerçekten de konusuna son derece hakim ve güvenilir bir arkadaş.. Ayrıca, havalimanına da çok ilginç bir tarife uyguluyor.. Bilhassa tavsiye ederim

  2. Fehmi bey ile bir kaç seyahatimiz oldu. Çok memnun kaldık işine çok hakim . Seferihisar ve izmir bölgesini çok iyi bilmesi ekstra bir avantaj . Ayrıca ücretlendirmeler de gayet makul bir fiyatta. kendisini çok güvenilir . ilgisinden alakasından dolayı teşekkür ediyorum. herkese tavsiye ederim.

Yorumlar kapalı.